مبین جاب

سایتی برای دورکاری و برون سپاری پروژه

کاری از مبین جاب

به سایت مبین جاب (برون سپاری و دورکاری پروژه) خوش آمدید
ارسال یک پروژه جدید

بلاگ

۱۰ وب سایت کاریابی که شما را به شغل رویایی تان نزدیک می کند

هزاران سایت کاریابی در وب وجود دارند، اما بهترین آن‌ها مجهز به ابزار جستجو هستند و قابلیت استفاده‌ی سریع و آسان دارند. این سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند بر اساس نوع شغل مورد نظر خود، مکان خود و معیارهای دیگر جستجو کنید. بررسی سایت‌های کاریابی خارج از کشور می‌تواند اطلاعات مناسبی در اختیار توسعه دهندگان این قبیل سایت‌ها قرار بدهد. توسعه دهندگان می‌توانند با بررسی امکانات و اطلاعات این دسته از وب‌سایت‌ها مراجع بهتر و کاربرپسندتری برای جویندگان کار و کارآفرینان فراهم کنند. در ادامه شما را با تعدادی از این وب‌سایت‌های کاریابی بین‌المللی آشنا می‌کنیم.

برخی از بهترین سایت‌ها مانند Monster، Dice و CareerBuilder مکان ماسبی برای جستحوی شغل‌های سنتی هستند. دیگر سایت‌ها مانند Indeed به شما امکان جستجوی بسیاری از مشاغل در شرکت‌ها انجمن‌ها و دیگر منابع ارسال شغل را می‌دهند. همچنین سایت‌هایی هستند که بر نوع خاصی از موقعیت‌ها تمرکز می‌کنند یا شما را با کارفرمایان آشنا می‌کنند. این سایت‌های کاریابی ارزش زیادی دارند. زیرا همه‌ی کارفرمایان در لیست همه‌ی سایت‌ها نیستند.

جویندگان کار و کارفرمایان نباید خود را تنها به یک وب‌سایت کاریابی محدود کنند، زیرا هر سایت شغل‌ها را فقط از وب‌سایت‌ها یا شرکت‌های خاص فهرست می‌کند. برای مثال وب‌سایت LinkUp شغل‌ها را به صورت مستقیم از وب‌سایت‌های شرکت لیست می‌کند. در حالی‌که US.jobs شغل‌ها را مستقیماً از سوی کارفرمایان که در سراسر کشور تأیید شده است، فهرست می‌کند. سایت‌هایی مانند Indeed و SimplyHired فهرست‌ها را از منابع متنوع بسیاری ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، هر سایت کاریابی دارای مجموعه‌ای متنوع از موقعیت‌های شغلی است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. چند سایت را امتحان کنید تا ببینید کدام کار برای شما بهتر است.

معرفی ۱۰ سایت کاریابی معتبر

در اینجا اطلاعاتی در مورد بهترین سایت‌های کاریابی وجود دارد که با سایت Indeed شروع می‌شود و به ترتیب حروف الفبا ادامه پیدا می‌کند.

وب‌سایت Indeed

وب‌سایت Indeed در حقیقت یک سایت برجسته با میلیون‌ها لیست شغلی از هزاران وب‌سایت، از جمله سایت‌های شرکت‌ها، نشریات، روزنامه، انجمن‌ها و سایر منابع آنلاین آگهی شغلی است. کاربران همچنین می‌توانند رزومه خود را آپلود کنند و یک لینک رزومه شخصی برای اشتراک با کارفرمایان دریافت کنند. همچنین می‌توانید درباره حقوق و دستمزد، روند کاری و موارد دیگر تحقیق کنید.

وب‌سایت CreerBuilder

وب‌سایت CareerBuilder یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های کاریابی است که لیست شغل‌ها، رزومه کاری، مشاوره شغلی و منابع را برای افراد جویای شغل ارائه می‌دهد. این سایت لیست کارها را مستقیماً از کارفرمایان تهیه می‌کند و فهرست‌های محلی را با همکاری بسیاری از روزنامه‌ها برای جای دادن در تبلیغات آنلاین خود، گسترش می‌دهد.

وب‌سایت Dice

این سایت کاریابی پیشتاز برای جویندگان حرفه‌ای کار است. شما می‌توانید کار را با شرکت، عنوان شغل، کلمه کلیدی، نوع اشتغال و مکان آن جستجو کنید. کاربران ثبت‌نام شده می‌توانند یک رزومه را آپلود کنند، اطلاعات حقوق و دستمزد، رزومه کاری و نامه‌ها را پوشش دهند و مشاغل را پیگیری کنند. شما همچنین می‌توانید مشاوره حرفه‌ای و اخبار تکنولوژی را جستجو کنید.

وب‌سایت Glassdoor

این وب‌سایت کاریابی یک انجمن حرفه‌ای است که کمک می‌کند تا مردم شغل خود را پیدا کنند و شرکت‌ها استعدادهای ناب را استخدام کنند. اعضای این سایت می‌توانند آخرین فهرست‌های شغلی را مشاهده کرده و به محتوای تولید شده توسط کاربر، از جمله گزارش‌های حقوق ویژه شرکت، رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌ها، پرسش‌های مصاحبه و غیره، دسترسی پیدا کنند.

Google for Jobs

Google for Jobs محصولی از گوگل است که هدف آن کمک به جویندگان کار برای یافتن شغل مناسب است. این سایت کاریابی لیست شغل‌ها را از منابع مختلف از جمله سایر سایت‌های شغلی گردآوری می‌کند. به‌جای استفاده از یک سایت شغلی خاص، کاربران می‌توانند به‌سادگی شغل مورد نظر خود را در نوار جستجوی گوگل تایپ کنند. سپس گوگل فهرست‌های مربوطه را نمایش می‌دهد و کاربران می‌توانند جستجوی خود را به نوع شغل، مکان، نوع شرکت و موارد دیگر محدود کنند.

۶- وب‌سایت IdeaList

یک مرکز برتر برای اطلاعات در مورد کارآموزی تمام وقت و مشاغل داوطلبانه در بخش خصوصی است. شما می‌توانید سازمان‌های مورد نظر خود را با مأموریتی که انجام می‌دهند و موقعیت‌های خاصی که در مواقع مختلف دارند، شناسایی کنید. کاربران ثبت‌نام شده همچنین می‌توانند برای مخاطبین در سازمان‌های مورد علاقه جستجو کنند و پیام آن‌ها را برای اهداف شبکه ارسال کنند.

۷- وب‌سایت Linkedin

لینکداین

این سایت متخصصین جهان را به هم متصل می‌کند تا آن‌ها را موفق‌تر کند. لینکدین بزرگ‌ترین شبکه حرفه‌ای جهان در اینترنت است. در این سایت شما می‌توانید مشاغل را جستجو کنید، کارفرمایانی که واجد شرایط تبلیغاتی هستند شناسایی کنید و شرکت‌های مورد علاقه‌تان را دنبال کنید. کاربران می‌توانند نمونه کارهای خود را در پروفایل خود برای نمایش به کارفرمایان احتمالی ثبت کنند. این سایت برای متخصصین جویای کار، حسن آشنایی با کارفرمایان حرفه‌ای را دارد.

۸- وب‌سایت Linkup

اگر می‌خواهید از ایمیل‌های اسپم و فهرست‌های شغلی تکراری دوری کنید؛ LinkUp سایت مورد نظر شما است. این سایت فقط شغل‌هایی را که در وب‌سایت‌های شرکت ارائه می‌شوند را ارسال می‌کند و به متقاضیان، شغل‌های آگهی نشده را پیشنهاد می‌دهد. از آنجا که مشاغل به‌طور مستقیم از سایت‌های شرکت می‌آیند، می‌توانید مطمئن باشید که اطلاعات موجود در آگهی صحت دارند.

۹- وب‌سایت Monster

وب‌سایت Monster یکی از سایت‌های اصلی کاریابی است و منابع مختلف و برنامه‌های متونع را به جویندگان کار ارائه می‌دهد. کاربران در این سایت می‌توانند به‌صورت آنلاین جستجو کرده و درخواست کار بدهند، رزومه ارسال کنند، مشخصات شرکت‌ها را بازدید کرده و اطلاعات حقوق و مشاوره شغلی دریافت کنند.

۱۰- US.jobs

جویندگان کار با استفاده از سایت کاریابی US.jobs برای جستجوی شغل مناسب خود به یک پایگاه، با از بیش از یک میلیون موقعیت شغلی منحصربه‌فرد و تأیید شده از سوی کارفرمایان سراسر کشور ایالات متحده دسترسی دارند. این سایت از مشارکت مستقیم بین انجمن کارفرمایان و انجمن ملی آژانس‌های نیروی کار دولتی صورت گرفته است که برای بهبود بازار کار و ارتباط مستقیم کارفرمایان و جویندگان کار طراحی شده است.

 

منبع: پیمنت 24

بحث و گفتگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ذخیره تغییرات
×